Stylab - szkoła wizażu, stylizacji i charakteryzacji

Adres: Robotnicza 10/6, 80-864 Gdańsk
Telefon: 509 785 533
Strona www: https://www.stylab.pl

Wiele osób uznaje makijaż za część swojej codziennej rutyny. Inni zaś traktują to jako prawdziwą pasję i sztukę. Pragnąc uczyć się od najlepszych, zapisują się na kursy charakteryzacji dostępne w STYLAB.
Szkoła wizażu STYLAB od początku zapewniała szeroki zakres warsztatów i szkoleń z zakresu makijażu, stylizacji i charakteryzacji. Prowadzona jest przez prawdziwych specjalistów, którzy mają wieloletnie doświadczenie we wszystkim z czym związany jest wizaż. Pragną podzielić się swoją wiedzą, dlatego też zapraszają wszystkich chętnych na zajęcia w szkole STYLAB.
Są tam dostępne między innymi warsztaty stylizacji, jak i kursy charakteryzacji i makijażu. Wszystkie zajęcia odbywają się w kameralnym gronie, które zwykle nie liczy więcej niż około 10 uczestników. Pozwala to na wygodną wymianę informacji zarówno między uczestnikami, jak i z prowadzącym. Celem jest bowiem to, aby każdy miał okazję zadać dręczące go pytania i przedstawić swoje pomysły. Wszystkie tworzone podczas zajęć stylizacje są fotografowane, dzięki czemu uczestnik może zacząć budować swoje przyszłe portfolio.

Szkoła wizażu STYLAB zapewnia albo roczne zajęcia, albo 4-miesięce szkolenie. Wszystko zależy od posiadanej wiedzy, a także od tego na ile nauki jest gotowa dana osoba. Rozsądne ceny za oferowane zajęcia są dodatkową zachętą do tego, aby zacząć swoją edukację w tej szkole. Jest to niewątpliwie najlepsza szkoła wizażu w Gdańsku.

Wszelkie prawa zastrzeżone.