Specjalistyczna Poradnia Chirurgii Estetycznej

Adres: Armii Krajowej 38-42, 81-366 Gdynia
Telefon: 500 430 484
Strona www: https://www.chirurg-gdynia.pl

Specjalistyczna Poradnia Chirurgii Estetycznej w Gdyni specjalizuje się w leczeniu i korekcie odstających uszu u dzieci i dorosłych, opadających powiek górnych i dolnych, stulejki oraz załupka, a także w wydłużeniu wędzidełka prącia. Oprócz tego chirurgia estetyczna proponuje swoim pacjentom zabiegi chirurgii plastycznej, takie jak plastykę napletka i obrzezanie oraz labioplastykę (ginekologię estetyczną). 

Chirurg Gdynia to zespół wykwalifikowanych i doświadczonych lekarzy - chirurgów, specjalizujących się w urologii, okulistyce i chirurgii plastycznej, którzy zdobywali wiedzę i doświadczenie zarówno w kraju, jak i za granicą. W czasie wizyty pacjenci mogą liczyć na pełną dyskrecję oraz intymną atmosferę. Grono specjalistów zadba o Państwa bezpieczeństwo, odpowiedni komfort i zadowalające efekty zabiegów. 

Chirurdzy plastyczni w Gdyni wykorzystują do przeprowadzenia zabiegów najnowocześniejszą technologię, która pozwala na stosowanie małoinwazyjnych technik zabiegowych. Dzięki temu krwawienie jest ograniczone do minimum, a pacjent zaraz po zabiegu może wrócić do domu. 

Wszelkie prawa zastrzeżone.